Наш фотоальбом
Шкільне життя [85]

Головна » 2018 » Травень » 21 » Підсумки року - англійська мова
Підсумки року - англійська мова

Цього року учні школи взяли участь у міжнародних проектах Back to Toys в рамках програми ETwinning, Poverty and Charitу в рамках програми Generation Global, у міжнародних конкурсах Cambridge Story Сompetition, Oxford Project Competition, у всеукраїнських конкурсах від Британського видавництва Pearson та Dinternal-Book "Hello from my Hometown - Join the Wider World!", I am Proud of Being Ukrainian від видавництва Mmpublication у всеукраїнській олімпіаді Олімпус, у вікторині Euroquiz, у міському конкурсі Leoquest, у міській науковій конференції “Внесок українських підлітків у вирішенні світових проблем”, у шкільних проектах Welcome to Lviv, Inventions and Inventors, Happy Easter, Opening Europe та багатьох інших. Вітаємо всіх переможців та учасників!

Переглядів: 30 | Додав: Tygaj6002 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Перлина мудрості