Офіційний сайт
Меню сайту
Наш фотоальбом
Погода
Україна в датах
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Категорії розділу
Випускники школи [3]
Географія друзів [5]
Гості в школі [8]
Кафедра МІФ [6]
Конкурси [9]
Молодша школа [67]
Оголошення [18]
Олімпіади. ЗНО. [6]
Талановиті діти [11]
ЗМІ про нас [2]
Спорт в нашому житті [13]
Шкільне життя [83]
Пошук




Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 30 » Переведення учнів (5-8,10)
10:53
Переведення учнів (5-8,10)

СПЕЦІАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-ІII СТУПЕНІВ № 45
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

НАКАЗ

 

  • від__30.05.__2017 р. № _161_/ _2

 

Про переведення учнів 5-8,10 класів

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 р. № 762, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 р. № 924/27369 «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», на підставі Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2008 р. № 187, листа Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 року № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»,

рішення педагогічної ради школи від 24.05.2017 р.(протокол № 9)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Перевести в наступний клас учнів:

1.1. Які у 2017 р. закінчили :

5-А

1. Андрухіна Вадима 13. Маріловцеву Аллу

2. Бойка Олександра 14. Молдованова Володимира

3. Гончарук Поліну-Вікторію 15. Піщухіну Олександру

4. Гудак Катерину 16. Погосяна Єгора

5. Жуганова Григорія 17. Погуляєва Сергія

6. Зінченка Микиту 18. Равлюка Данила

7. Капутіна Олександра 19. Савчина Олексія

8. Король Ніколь 20. Чічімову Анну-Наталію

9. Степанюка Артема 21. Шураєва Григорія

10. Малахову Катерину 22.Шелестак Марію

11. Маміну Анастасію

12. Маренкову Валерію

 

5-Б

1. Агафонова Максима 10. Ніжегородову Анастасію

2. Брагінського Дмитра 11. Ніколаєва Олександра

3. Бозову Анну 12. Пальтову Аліну

4. Букартик Альону 13. Пасічника Олександра

5. Булигіна Максима 14. Раніцьку Анну

6. Горбенка-Миця Іллю 15. Тализіна Даниїла

7. Корецьку Даніелу 16. Шамарову Анастасію

8. Лазоренка Арсенія 17. Шевченка-Леденцова Матвія

9. Мороз Ксенію

 

5-В

1. Агафонова Святослава 6. Бужук Валерію

2. Алєксєєву Дарію 7. Воробйову Аліну

3. Андрієвського Андрія 8. Грабара Олександра

4. Богомазова Михайла 9. Давидова Максима

5. Бендерського Семена 10. Діденко Алевтину

11. Зайцеву Оксану 20. Подоляк Ніколь

12. Камлюка Вадима 21. Помаранську Ксенію

13. Квашніну Дар’ю 22. Хачатряна Айка

14. Літвінова Євгенія 23. Хацинського Матвія

15. Лозко Майю 24. Чорного Артема

16. Мідяну Вероніку 25. Чумака Дениса

17. Нікуліну Марію 26. Шаркову Єлизавету

18. Оганова Олександра 27. Шатулу Дарію

19. Пиш'єва Вадима 28. Щоголева-Самаріна Володимира

 

5-Г

  1. Агібалова Анатолія 14. Ліщинську Валерію
  2. Бурмакіну Анастасію 15. Митрофанову Вікторію
  3. Гвоздецьку Інну 16. Новікова Максима
  4. Голян Олександру 17. Мовчана Олександра
  5. Гудзя Олексія 18. Созіну Анну-Тадею
  6. Драчка Олександра 19. П’ятова Данила
  7. Дудич-Демиденка Івана 20. Сенишин Дарію
  8. Євтушенко Аліну 21. Сосєдка Олександра
  9. Єзерницького Савелія 22. Тасюк Катерину
  10. Заплетнюк Софію 23. Чернову Катерину
  11. Козака Артура 24. Ушакова Юрія
  12. Крушинську Алевтину 25. Хоменко Тетяну
  13. Лацінник Соф’ю 26. Царьова-Кузяна Артура

 

6-А клас

1. Андронатій Вікторію 15. Іванюк Ксенію

2. Беляєва Іллю 16. Ісхакову Дар’ю

3. Бікчантаєву Аліну 17. Квака Роберта

4. Бондаренка Микиту’ ‘ ‘ 18. Крапивника Юрія

5. Гарасюк Діану 19. Кузьмичеву Анну-Єлизавету

6. Гарбуза Єгора 20. Кустова Станіслава

7. Гольцова Микиту 21. Литвинова Даниїла

8. Городню Марію 22. Марчука Кіма

9. Грачоваса Артураса 23. Матіяшик Юлію

10. Гриньову Аліну 24. Пищулу Дарію

11. Денисюка Віктора 25. Подворчана Єгора

12. Дудареву Софію 26. Резь Катерину

13. Жидких Дар’ю 27. Решетнікова Івана

14. Журавльову Анастасію 28. Самсонова Нікіту

29. Сімонова Владислава

 

6-Б клас

1. Боровика Дмитра 11. Кондрацьку Вікторію

2. Булахова Максима 12. Кузнецову Валентину

3. Вербовського Михайла 13. Летнянчина Дмитра

4. Войневич Анастасію 14. Лібета Михайла

5. Гармаш Анастасію 15. Лотоцьку Яніну

6. Голубкова Віктора 16. Максимець Катерину

7. Денисову-Товт Діану 17. Малкіну Діану

8. Кирилова Максима 18. Могиленка Олександра

9. Козлова Данила 19. Новосад Валерію

10. Козловського Дмитра 20. Очканова Максима

21. Палеху Діану 25. Тарасову Яніну

22. Сметаніна Олексія 26. Юдицького Миколу

23. Смірнову Єлизавету 27. Ярошенко Вероніку

24. Солода Микиту

 

6-В клас

1. Азарського Дмитра 15. Ніколаєнко Катерину

2. Бербеку Петра 16. Овчіннікову Вероніку

3. Бойко Єлизавету 17. Полещук Марію

4. Головашова Іллю 18. Порфірову Дар’ю

5. Дубкову Тамілу 19. Райчева Кирила

6. Еліосова Михайла 20. Чаленко Єлизавету

7. Закоморного Валерія 21. Чердак Анну

8. Ковача Віталія 22. Чивечалову Дар’ю

9. Крутько Олену 23. Фарес Віолу

10. Кучик Вероніку 24. Халецьку Софію

11. Лаврешина Олексія 25. Хіміч Анастасію

12. Міронову Віолетту 26. Широкого Єгора

13. Милославську Анну 27. Щирову Дарію

14. Неклеву Віталія 28. Яременко Олександру

 

6-Г клас

1. Альбокрінову Олександру 17. Крецулу Ксенію

2. Ахмедова Даніярбека 18. Кузьміна Володимира

3. Балашова Євгена 19. Малявську Марію

4. Богорел Кристину 20. Матвіїшина Володимира

5. Богун Анастасію 21. Медведєва Сергія

6. Вальдрата Нікіту 22. Мосесяна Арама

7. Васільєва Максима 23. Москву Вадима

8. Горового Віталія 24. Попову Катерину

9. Гунькало Вероніку 25. Сафіулова Тимура

10. Гурову Марію 26. Федорича Дениса

11. Етюка Остапа 27. Харченко Вікторію

12. Касас Шелбі 28. Хитрова Павла

13. Княжева Івана 29. Хрустовську Анну

14. Козак Поліну 30. Чучмарьову Яну

15. Корнілову Поліну 31. Шеянову Анастасію

16. Коровіна Кирила

 

7-А клас

1. Амінєву Юлію 14. Оганова Дмитра

2. Айріха Олександра 15. Очкура Костянтина

3. Беркаш Анну 16. Полякову Поліну

4. Бойко Діану 17. Потапенка Олександра

5. Гавц Каріну 18. Семенова Нікіту

6. Губанову Олену 19. Сергєєва Артура

7. Гуляєва Якова 20. Слєсаренко Катерину

8. Дехтяр Анастасію 21. Співак Вікторію

9. Дружиніну Катерину 22. Суворова Олега

10. Корнієнко Людмилу 23. Таджибаєва Каміля

11. Лівадову Єлизавету 24. Туркову Дар’ю

12. Майбу Еріка-Ісаака 25. Феоктістову Маргариту

13. Мохнача Євгена 26. Шаповалова Влада

27. Щербакову Катерину 29. Яременко Дар’ю

28. Чалих Марію

 

7-Б клас

1. Бровко Катерину 17. Пухлякову Дар’ю

2. Водовскіх Алісу 18. Рогову Вікторію

3. Воронкову Аріну 19. Розлуцького Матвія

4. Гнелицю Ангеліну 20. Севрук Ірину-Ладу

5. Гольцову Аліну 21. Сидорук Валерію

6. Гаврилюка Володимира 22. Тарасову Марію

7. Гульченка Даніїла 23. Тимощука Максима

8. Єжова Олександра 24. Тимощука Олександра

9. Замірко Ірину 25. Томенчук Олександру

10. Кібкала Богдана 26. Торську Марію

11. Колеснікову Єву 27. Шматько Ксенію

12. Мельникову Ксенію 28. Шпіронок Анастасію

13. Морозову Єлізавету 29. Ядловську Мілену

14. Мизнікову Юлію

15. Наная Артема

16. Пухлякова Георгія

 

7-В клас

1. Александрова Олексія 17. Нестерова Валерія

2. Андрєєву Марію 18. Онищенко Ірину

3. Антоша Давида 19. Питчак Олександру

4. Білу Анастасію 20. Рустамлі Мадіну

5. Борисову Людмилу 21. Пройчева Андрія

6. Брюханову Анастасію 22. Прохоренко Марію

7. Гарбузова Кирила 23. Савельєву Анастасію

8. Голову Вадима 24. Савчук Аліну

9. Д’якову Катерину 25. Фатєєва Вадима

10. Корчемлюка Олександра 26. Фатєєва Дмитра

11. Корчемлюка Станіслава 27. Федана Андрія

12. Купріненко Олександру 28. Фомічову Анну

13. Іващенко Анастасію 29. Черепанова Юліуса

14. Ласкія Юрія 30. Яковлеву Аніту

15. Левицьку Таісію 31. Яковчук Поліну

16. Любутову Анастасію

 

7-Г клас

1. Атаманюк Анастасію 14. Наконечного Михайла

2. Балобанова Володимира 15. Олійник Валерію

3. Ворожцову Каріну 16. Павелко Віру-Вікторію

4. Добродомова Олексія 17. Пархалюка Дмитра

5. Довгалюк Альону 18. Пашинську Вероніку

6. Здреник Ольгу 19. Писаренка Антона

7. Котик Діану 20. Рітікову Віру

8. Котлярову Алісу 21. Сафронову Єлизавету

9. Лазарчука Дениса 22. Смолінську Валерію

10. Лучинську Дарію 23. Татаренка Андрія

11. Мамкову Яну 24. Телюка Олександра

12. Муханову Анастасію 25. Тумояна Кирила

13. Мох Ірину-Агату 26. Удут Юлію

27. Улицького Дмитра 30. Черник Олену

28. Уфімцеву Тетяну 31. Щербака Євгена

29. Хацинського Кирила

 

8-А клас

1. Владимирова Дениса 15. Мгалоблішвілі Ольгу

2. Гриба Антона 16. Микитина Нікіту

3. Гримашевич Вероніку 17. Митрофанову Валерію

4. Закоморного Олексія 18. Поліщука Нікіту

5. Заланського Бориса 19. Прімакову Дарію

6. Карпенкову Вікторію 20. Савинець Софію

7. Кривцун Уляну 21. Самофалову Анастасію

8. Кубишкіну Владу 22. Сигіна Владислава

9. Кузнєцову Дар’ю 23. Ткаченка Павла

10. Лісецьку Анну-Анастасію 24. Трушкіну Валентину

11. Ліщинського Дениса 25. Цибульник Галину

12 Литвиненко Юлію 26. Чепігу Маргариту

13. . Мавдрика Івана 27. Чмихало Іллю

14. Малкіна Вадима 28. Якібчук Марту

 

8-Б клас

1. Борисенка Августина 14. Калейчик Дарію

2. Вагіна Даниїла 15. Королькову Анастасію

3. Вальдрат Анну-Марію 16. Міончинську Соломію

4. Вітязь Лілію 17. Носікова Нікіту

5. Гаджиєва Давида 18. Носова Олександра

6. Гапчука Юрія 19. Огранчука Нікіту

7. Годарєва Валентина 20. Приставського Максима

8. Горбенко Тетяну 21. Санькову Дарію

9. Даукша Валерію 22. Сахана Петра

10. Даукшу Олега 23. Черняєву Дарію

11. Єгорова Костянтина 24. Шершун Анастасію

12. Ільчук Єлизавету 25. Шестакову Анну

13. Кавута Анну

 

8-В клас

1. Агафонову Дар’ю 16. Кісельову Тетяну

2. Адамчук Анастасію 17. Кузьмичева Артема

3. Ахмедова Максуда 18. Лосєву Єлізавету

4. Бенцак Дарину 19. Львову Дарію-Тетяну

5. Бонецького Яна 20. Матвєєва Олега

6. Бугаєнко Маргариту 21. Марченко Валерію

7. Гавловського Артема 22. Олійник Єлізавету

8. Гладієнка Тимофія 23. Павлів Олександру

9. Гусєва Кирила 24. Плебанську Діану-Соломію

10. Діденко Надію 25. Рижова Максима

11. Дуравкіну Олену 26. Руппо Кирила

12. Єзерського Владислава 27. Рязанцева Кирила

13. Іванову Анастасію 28. Цаценко Євгенію

14. Каменську Єлизавету 29. Щербак Лауру

15. Кісельова Анатолія

 

 

8-Г клас

1. Берегульського Нікіту 14. Маковій Валентину

2. Галкіну Ольгу 15. Матвєєву Ольгу

3. Гольцову Анастасію 16. Моргунова Данила

4. Гейці Єгора 17. Петрусяк Юлію

5. Ковача Нікіту 18. Підгорного Олександра

6. Демчук Валерію 19. Помаранську Валерію

7. Джаббарова Джанполада 20. Пономарьову Валерію

8. Ебінгера Крістіана 21. Рудого Ангела

9. Жоріну Анну 22. Краснощоких Катерину

10. Квашніну Алісу 23. Сафонову Юлію

11. Кішко Анну-Софію 24. Улановського Володимира

12. Левкут Анастасію 25. Урбановського Антона

13. Маковій Антоніну 26. Степаненко Марію

 

10-А клас

1. Блінова Олексія 10. Луговик Олену

2. Гольцову Дарію 11. Малого Володимира

3. Гуліцького Темура 12. Малиш Олександру

4. Довгалюка Артура 13. Моравську Валерію

5. Керод Єву 14. Плюкалова Микиту

6. Комарову Олену 15. Терлецького Даниїла

7. Кунинця Євгена 16. Тиніссоо Марка

8. Курносову Анастасію 17. Яцкову Валерію

9. Лошакову Анастасію

 

10-Б клас

1. Антонова Нікіту 11. Кривозірку Оксану

2. Варакіну Анну 12. Лугвіщик Наталію

3. Верлінську Ксенію 13. Марчевську Єлізавету

4. Вольського Річарда 14. Новікову Діану

5. Галкіну Олену 15. Поясника Олексія

6. Головко Олександру 16. Прикупенко Анну

7. Жеребчікову Валентину 17. Полікарпова Кирила-Павла

8. Каграманяна Давида 18. Стасів Анну

9. Калашнікова Євгена 19. Федорову Аліну

10. Кірєєву Каріну 20. Хасанову Вероніку

 

10-В клас

1. Акімову Єлізавету-Марію 12. Мардьян Камілу

2. Башарулова Олексія 13. Маленко Єву

3. Білоусова Іллю 14. Нарепеху Дмитра

4. Дудкіну Дарію 15. Олійник Анну

5. Кобилко Катерину 16. Сівакова Павла

6. Коваля Іллю 17. Цейтлін Коріну

7. Колосович Юлію 18. Шпагіна Микиту

8. Корбецького Маркіяна 19. Шпагіну Вікторію

9. Куранова Олега 20. Шпагіну Анастасію

10. Зіневича Павла 21. Шпагіну Катерину

11. Завального Сергія 22. Шуляковського Олександра

 

 

 

 

2. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» наступних учнів:

 

  1. Малахову Катерину, 5-А кл. 21. Матвіїшина Володимира, 6-Г кл.
  2. Анну, 5-Б кл. 22. Медведєва Сергія, 6-Г кл.
  3. Алексєєву Дарію, 5-В кл. 23. Чучмарьову Яну, 6-Г кл.
  4. Бужук Валерію, 5-В кл. 24. Щербакову Катерину, 7-А кл.
  5. Зайцеву Оксану, 5-В кл. 25. Мельникову Ксенію, 7-Б кл.
  6. Лозко Майю, 5-В кл. 26. Морозову Єлізавету, 7-Б кл.
  7. Бурмакіну Анастасію, 5-Г кл. 27. Торську Марія, 7-Б кл.
  8. Гвоздецьку Інну, 5-Г кл. 28. Шматько Ксенію, 7-Б кл.
  9. Євтушенко Аліну, 5-Г кл. 29. Ядловську Мілену, 7-Б кл.
  10. Заплетнюк Софію, 5-Г кл. 30. Іващенко Анастасію, 7-В кл.
  11. Лацінник Софію, 5-Г кл. 31. Купріненко Олександру, 7-В кл.
  12. Митрофанову Вікторію, 5-Г кл. 32. Котлярову Алісу, 7-Г кл.
  13. Новікова Максима, 5-Г кл. 33. Тумояна Кирила, 7-Г кл.
  14. Созіну Анну-Тадею, 5-Г кл. 34. Уфімцеву Тетяну, 7-Г кл.
  15. Чернову Катерину, 5-Г кл. 35. Литвиненко Юлію, 8-А кл.
  16. Жидких Дар'ю, 6-А кл. 36. Чепігу Маргариту, 8-А кл.
  17. Пищулу Дар'ю, 6-А кл. 37. Горбенко Тетяну, 8-Б кл.
  18. Полещук Марію, 6-В кл. 38. Головко Олександру, 10-Б кл.
  19. Вальдрата Нікіту, 6-Г кл. 39. Прикупенко Анну, 10-Б кл.
  20. Касас Шелбі, 6-Г кл. 40. Варакіну Анну, 10-Б кл.

 

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

ДИРЕКТОР ШКОЛИ МЕЛЬНИК Н.В.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 210 | Додав: school45 | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сьогодні
Перлина мудрості
Форма входу
Друзі сайту








Архів записів