Наш фотоальбом
Шкільне життя [79]

Головна » 2016 » Грудень » 2 » Герой України
Герой України
2 грудня 2016 року, відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки майору Юрію Круглікову – Герою України, який 2 листопада 2014 року загинув у Старобільському районі, Луганської області під час виконання службових обов'язків. Цей захисник нашої держави – випускник Спеціалізованої школи №45 м. Львова, саме тому пам’ятна дошка буде розміщена при вході у цей навчальний заклад.

Під час заходу оркестр Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного виконав Державний Гімн України.

Згодом усі присутні долучились до поминальної молитви за Героя та усіх наших захисників, яку очолив капелан 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та священослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла – о. Тарас Михальчук.

Участь у заході взяли батьки, дружина та діти полеглого офіцера, друзі та рідні, військові, а також учні школи, для яких ця подія стала відкритим уроком мужності.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 126 | Додав: derhalod | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Перлина мудрості