Вітаємо Вас на нашому сайті.
Наш фотоальбом
Україна в датах

Мельник Наталія Володимирівна

п. Н.Мельник має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Заступники директора з навчально - виховної роботи

Драган Тамара Олексіївна

Працює у ССЗШ № 45 на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи й вчителя російської мови та літератури з 1995 року.  п.Т.Драган  має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».  Є співавтором творчого доробку «Позакласне читання на уроках російської літератури в старших класах», представленим на виставку - презентацію «Вернісаж педагогічних ідей - 2011».

За плідну, творчу працю нагороджена Почесною грамотою МОН України, відзначена премією міського голови, Грамотами управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Джус Тетяна Павлівна

Очолює кафедру іноземних мов.  п.Т.Джус  має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  та педагогічне звання -  «Старший учитель».

За плідну, творчу працю нагороджена Почесною грамотою МОН України.

Попович Наталія Аркадіївна

Очолює початкову школу.

Бонецька Ванда Едуардівна

Заступник з виховної роботи.